nav

Sesja apartamentu na wynajem

Dzisiaj mam dla Was sesję apartamentu na wynajem długoterminowy. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z InCubo Rooms & Apartments, który znajduje się z dala od zgiełku Lublina w Tomaszowicach Kolonii, ale na tyle blisko, że dojazd nie stanowi problemu. Świetna baza wypadowa do Nałęczowa czy Kazimierza Dolnego.

Lokalizacja sprzyja odpoczynkowi. Jest zielono, cicho i przyjemnie. A już nie długo goście będą mogli skorzystać z basenu i sauny!

Zdjęcia miały być ciepłe i zapraszające. Myślę, że właśnie takie są!

Powiem Wam w tajemnicy, że musicie się spieszyć z rezerwacją, wolne terminy bardzo szybko się rozchodzą. 😉

Jak widzicie w apartamencie jest wszystko czego potrzebujecie – w pełni wyposażona kuchnia, aż dwie łazienki, a w jednej pralka oraz bardzo wygodne łóżka.

Sesja apartamentu na wynajem ma kilka wyjątkowych cech. Przede wszystkim należy skupić się na ukazaniu wnętrza w taki sposób by zaprosiło nas do środka. Jasne, ciepłe kolory i szerokie kadry dają ogólne spojrzenie na wnętrze. Nie można też zapomnieć o detalach, które podkreślają jego charakter.

Poza tym warto skierować uwagę klienta na wyznaczone strefy w apartamencie. Wyraźnie zaznaczona jest strefa dzienna (kuchnia, jadalnia i salon) oraz strefa nocna (sypialnia). Mnie urzekły przepiękne zdjęcia ptaków nad łóżkiem. Wprowadzają harmonię.

Magda.