nav
portfolio

Portfolio

Oto nasze zdjęcia, miłego oglądania

nav

Portfolio

Oto nasze zdjęcia, miłego oglądania

Portfolio

Zobacz kilka naszych

realizacji

portfolio
Pilaszkowice Pierwsze

Dom na wsi

Portfolio

Zobacz kilka naszych

realizacji

portfolio
PILASZKOWICE PIERWSZE

Dom na wsi

Pasja

Kochamy to

co robimy

O fotografii nieruchomości i wnętrz można pisać dużo, ale najlepsze rekomendacje i tak stanowią opinie Klientów oraz zrealizowane projekty. Przez kilka lat zawodowego doświadczenia w branży miałam przyjemność realizować wiele projektów zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zdecydowaną większość mojego portfolio stanowi fotografia nieruchomości w Lublinie i okolicach.

Wśród prezentowanych realizacji znajdują się mieszkania, apartamenty, domy czy rezydencje. Każda z nich jest inna, ma unikalny klimat i charakter. Są to sesje zrealizowane dla biur nieruchomości oraz Klientów indywidualnych. Co ciekawe, jedna z nich została nawet wyróżniona przez oficjalny fanpage na Facebooku Otodom, najpopularniejszego serwisu z ogłoszeniami nieruchomości w Polsce!

Uzyskanie efektów widocznych na zdjęciach nie byłoby możliwe bez profesjonalnego sprzętu, który wykorzystuję do realizacji zleceń. Obecnie są to: aparat Canon EOS 6D, obiektyw Canon 24-105 mm f/3.5-5.6 is stm (znakomicie sprawdza się do fotografowania detali) oraz Tokine 16-28 AT-X 16-28 f2.8 PRO FX (nieoceniony w przypadku zdjęć wnętrz i architektury).

Samo posiadanie dobrego sprzętu fotograficznego nie gwarantuje jednak wykonywania dobrych zdjęć. Właśnie dlatego systematycznie doskonalę swój warsztat poprzez uczestnictwo w branżowych szkoleniach i kursach. To w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w pracy w charakterze fotografa nieruchomości i wnętrz oraz znajomością tajników związanych z marketingiem nieruchomości, pozwala mi wykonywać efektowne zdjęcia nieruchomości dla moich Klientów.