nav

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Chcesz sprzedać lub wynająć jakąś nieruchomość? Czy zaprezentować swoje miejsce pracy profesjonalnie na stronie internetowej lub w social mediach? A może sam robisz zdjęcia wnętrz, ale czujesz że coś nie tak i ściany są jakby krzywe? 

TO DOBRZE TRAFIŁEŚ, bo w mojej ofercie znajdziesz:

  1. profesjonalną fotografię wnętrz i architektury,
  2. obróbkę Twoich zdjęć.

Misją CLICK Fotografia Nieruchomości jest świadczenie usługi profesjonalnej fotografii wnętrz w celu podkreślenia zalet danej nieruchomości oraz podniesienia jej potencjału sprzedażowego, a ponieważ traktuję tą misję śmiertelnie poważnie to oferuję sesje zdjęciowe różnego rodzaju nieruchomości (domy, mieszkania, lokale, działki rekreacyjne, hotele itd.) dla klientów indywidualnych, czyli osób prywatnych chcących sprzedać lub wynająć nieruchomość samodzielnie oraz dla klientów biznesowych (inwestorów, biur nieruchomości, przedsiębiorstw). 

Myślę, że mamy wspólne cele i razem chcielibyśmy: 

  1. Zaprezentować jak najlepiej Twoją nieruchomość w ofercie sprzedaży, wydobywając jej potencjał sprzedażowy.
  2. Zwiększyć ilość prezentacji nieruchomości, a co za tym idzie prawdopodobieństwo sprzedaży lub wynajęcia.
  3. Przyciągnąć nowych gości do obiektu i tym samym zmaksymalizować zyski z inwestycji.
  4. Zaprosić nowych klientów, do pięknych wnętrz, które stworzyliście specjalnie dla nich. 
  5. Stworzyć profesjonalną wizytówkę Twojej firmy w sieci, bo zdaję sobie sprawę jak istotny wpływ na postrzeganie Firmy w oczach Klienta ma sposób zaprezentowania miejsca, w którym odbywa się usługa wykonywana przez Waszą Firmę. Tutaj chwilę się zatrzymam, by poinformować Was o tym, że pracuję nad nowym projektem. W dzisiejszej nowej rzeczywistości, powstałej na skutek pandemii Covid-19, wiele osób myśli o przeniesieniu biznesu online. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom – powstaje mój projekt. Na razie tylko tyle mogę zdradzić 🙂  

Zajrzyj do mojej oferty na stronie, żeby zobaczyć co dla Ciebie przygotowałam. Znajdziesz tam atrakcyjne pakiety na sesje zdjęciowe – CLICK do oferty https://clickfotografia.pl/oferta/ .

Pamiętaj, że masz tylko jedną szansę, by zrobić dobre pierwsze wrażenie i dotyczy to także Twojej nieruchomości. Inwestycja w profesjonalną sesję zdjęciową to inwestycja, która po prostu się opłaca. 

Przygotowałam też coś specjalnego dla partnerów biznesowych, którym nie jest obojętny wizerunek nieruchomości w sieci. Ta oferta skierowana jest głównie do biur nieruchomości, ale też do inwestorów. CLICK do oferty https://clickfotografia.pl/oferta/

Moje doświadczenie biznesowe, pozwala mi rozumieć, że najpierw trzeba coś dać, żeby dostać.Przygotowałam, więc wyjątkowe rozwiązanie, pozwalające na rozliczeniu się z moją firmą na specjalnych preferencyjnych warunkach. Przy podpisaniu umowy pobieram tylko 20% ceny wybranego pakietu – resztę ceny po 90 dniach owocnej współpracy. 

O co chodzi z tą obróbką?

Na koniec kilka słów o usłudze o nazwie “obróbka Twoich zdjęć”, polega ona na tym, że Ty robisz zdjęcia, wysyłasz do mnie, a ja je obrabiam. Ty oszczędzasz na sesji i postprodukcji, ale i tak masz dobre zdjęcia nieruchomości, a ja pomagam Ci osiągnąć sukces w sprzedaży nieruchomości!

Moja praca nad Twoimi zdjęciami będzie polegała między innymi na wyprostowaniu ścian, poprawie balansu bieli, pracy nad kolorami (kontrastami, nasyceniem), potrzebnym retuszu (np. usunięciu kabli, zakłócających wygląd kadru elementów), wyostrzeniu i wielu innych elementach postprodukcji, a to wszystko w bardzo przystępnej cenie! 

Mam nadzieję, że prezentacja mojej oferty przybliżyłam Wam trochę to jak pracuję i zachęci do rozpoczęcia współpracy.

Magda